Gwiazda Man Utd, Bruno Fernandes, jest najlepszym celem Realu Madryt i Barcelony zaledwie OSIEM MIESIĘCY po zmianie Old Trafford

Hiszpańscy giganci uważnie śledzą sytuację Fernandesa, mimo że zawodnik spędził zaledwie osiem miesięcy w Manchesterze United. Podczas gdy Fernandes zaprzecza, że ​​w klubie są poważne problemy, pomocnik był niezadowolony z tego, że w przerwie przegrał 6: 1 ze Spurs w tym miesiącu.
Był również bardzo głośny w szatni na przerwie, zanim szef Ole Gunnar Solskjaer powiedział, że został zamieniony na Freda.
Zapytany wczoraj, dlaczego obalił gracza, Solskjaer odmówił wyjaśnień.
Powiedział: „Istnieje wiele powodów, dla których w grze występują rezerwy i jeśli wyjaśniam za każdym razem, gdy wyłączam gracza, nie sądzę, że to jest właściwe.
„Wyjaśniłem Bruno, a on to zaakceptował, nie ma problemu”.
Zawodnik i klub próbowali zlekceważyć sugestie kłótni pomiędzy Fernandesem i Harrym Maguire'em w pierwszej połowie, kiedy prowadzili Spurs 4-1.
Portugalczyk, lat 26, również musiał odrzucić historię w swojej ojczyźnie, 註冊公司 że brakowało mu wiary w taktykę Solskjaera, twierdząc, że tak nie jest.
Przed dzisiejszą wizytą w Newcastle Solskjaer dodał: „Wyraźnie nie jest zadowolony z historii, ale witamy w United, tak właśnie się dzieje.
„Będą próbowali stworzyć podział między nami, ale tak się nie stanie”.
W międzyczasie Solskjaer potwierdził, że Man Utd uruchomił roczne przedłużenie kontraktu Paula Pogby.
Jego umowa została zawarta pod koniec tego sezonu, ale bez ogłoszenia klub wybrał opcję przedłużenia jej o rok.
W zeszłym tygodniu Pogba ponownie flirtował z Realem Madryt, mówiąc, że zagranie dla nich byłoby marzeniem.
Ale Solskjaer powiedział: „Paul jest naszym zawodnikiem, będzie tu przez kolejne dwa lata.
„Skupia się na tym, by robić dla nas wszystko, co w jego mocy, i chcemy widzieć od Paula to, co najlepsze i jestem pewien, że w ciągu najbliższych kilku lat wyciągniemy z niego to, co najlepsze”.